TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
14,464 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Üsküdar Pide
  • ADRES: Buğday Pazarı Mah. Atatürk Bulvarı Anıl Apt. No:20 ÇANKIRI
  • TELEFON: 0376 212 19 05
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 06:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 06:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ ÇANKIRI

FİRMA HAKKINDA

Üsküdar Pide ve Börek Salonu lezzetini Türk mutfağından alan üretimine 23 yıllık meslek tecrübesiyle 2011 yılında Çankırı’da başlamıştır.

Kalite ve hijyen konusunda asla taviz vermeden, bol çeşit içeren ve damak tadına uygun börek menümüzle müşteri memnuniyetini ilke edinerek yola çıkarken hedefimiz; yolumuzun üzerindeki herkesle buluşmak.

Peynirli, kıymalı, ıspanaklı, patatesli, peynirli su böreği ile hizmet veren Üsküdar Pide ve Börek Salonu ürettiği kaliteli ürünleri seri ve günlük olarak siz değerli müşterilerine ulaştırmaktadır. El emeği ile hijyenik koşullarda hazırladığımız ürünlerimiz tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini kazanmaktadır.

Vizyonumuz

Kalite yönetimi felsefesi ile Börek Sektöründe konumunu daha ileriye taşımak üretim kapasitesini de artırarak konumunu daha ileriye taşımak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılamak ve börek sektöründe öncü üreticiler arasında yer almak.

Misyonumuz

Misyonumuz ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.