TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,235 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Cumhuriyet Mah. Park Sok. Belediye İş Merkezi
  • TELEFON: 0 376 213 22 26
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tutku Sağlık Hizmetleri Temizlik Gıda Bilgisayar İnşaat Tahhüt İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. 01 Kasım 2005 Tarihinde 4 kafadar arkadaşın birikim ve tecrübelerini birleştirerek ortaya çıkardığı bir işletmedir. İlk olarak Belediye İş Merkezi 1.kat 65-66 No’lu dükkanlarda parfümeri, kozmetik, hediyelik eşya, gümüş ve bayan iç giyim parekende satışı yapan mağazacılık sistemi ile Çankırı’da ilk bu kadar geniş ürün yelpazesi ve ürün kolu ile hizmetine başlamıştır.

 

Şirket kurucularımız; Hulusi Onur ERKAHYA (Şirket Müdürü), Hasan Kürşat ÇOCAR (Tutku Kırtasiye), Ali YILDIRIM (ABC Kırtasiye), Dilaver ÇELİKTEN (Çeliktenler İnş. A.Ş.). Görüldüğü üzere her ortağımızın ayrı işleri olmasına rağmen tek bir noktada ortak girişimcilik ve birlik ruhumuzu ortaya koyarak şu an 3 bölümden oluşan mağazamız ile hizmete devam etmekteyiz.

Ayrıca şirketimiz 3 Yıl gibi kısa bir sürede Çankırı Belediye İş Merkezinde Tutku Kültür İnternet Cafe, ABC İnternet Cafe, Tutkum İnternet Cafe, Dağbaşı Otel İnternet Cafe olarak 4 dükkanını faaliyete geçirmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.