TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,415 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yeni Mahalle Derbent Caddesi No:20'
  • TELEFON: 0376 213 85 55
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Resmi açılışınını 2 Ocak 2015 tarihinde yaparak “Çocugunuzun eğitim yolculuğu bizimle başlasın diyerek hizmet vermeye başlayan “Özel Nar Tanesi Kreş ve Gündüz Bakımevi Çankırı’da ihtiyaç duyulan büyük bir eksikliğide kaptma yolunda hızla ilerliyor.

Kreşin Kurucu Müdürü Mine Yurdunkulu temel felsefelerinin faaliyet gösterdikleri hizmet sektöründe birinci önceliklerin kendilerine emanet edilen çocukların sağlığı ve güvenliği olduğunu söyleyerek, “Çünkü bunlar olmadan eğitim gerçekleşemez. Bu temel kriteri sağlamak için öğretmenlerimizde iki özelliğin bulunmasına dikkat ediyoruz. “Yüksek sorumluluk duygusu ve grup hakimiyeti.”
Hizmette önemsediğimiz ikinci önemli kriter ise, ‘İletişim dir’ Merkezinde çocuk olmak üzere anne, baba, çocuk, okul idaresi ile kurulacak sağlıklı iletişimin yine eğitimin verile bilmesi için ön şart olduğuna inanıyoruz. Çünkü iletişim kapılarını aralamadan sarf ettiğiniz tüm çabalar boşa gidecektir. Bunun için ise öğretmenlerimizde yine bazı özeliklerin olmasını arzuluyoruz. “Samimiyet

kamagra oral jelly usa

, sıcaklık, güler yüz, sevgi, güzel konuşma yeteneği ve sabır” dedi.

Öğrenci kayıtlarının halen devam ettiğini ve velilerine ülkemiz ve ilimiz şartları göz önünde bulundurularak büyük kolaylıklar sağladıklarını söyleyem Mine Yurdunkulu “yarının dünyasını yönetecek bugünün çocuklarına sorumluluğumuzun farkında olarak, öğrenmeyi öğretmek özgüven duygularını geliştirmek, farklı zeka alanlarını tespit ederek bunları eğitimde bir araç olarak kullanmak ve toplum olarak ihtiyaç duyduğumuz iyi insan profiline ulaşmak için geliştirici çalışmalar yapmak” eğitim felsefemiz olacaktır” dedi.
Sevgiye açılan kapı “Özel Nar Tanesi Kreş & Gündüz Bakımevi Yeni Mahalle Derbent Caddesi No:20’de Temiz ve hizjyenik ortamı, çağın şartlarına uygun fiziki mekanı ve teknik donanımı ve güleryüzlü personeli ile siz değerli hemşerilerimizi ve kıymetli çocuklarımızı hizmetin en iyisini vermek için beklemekte.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.