Hakkımızda

Cankirirehber.com 2010 yılında alt yapı çalışmalarına başlayarak 2013 Eylül ayında alt yapı çalışmalarını tamamlayarak yayın hayatına başlamıştır. 14 ay gibi süren azimli ve sabırlı bir çalışmanın ürünüdür. Devir, teknoloji devri. Çağımız, bilgi çağı. Bilim ve teknolojinin birleşmesiyle dünya hızla ilerlemektedir. Cankirirehber.com bu amaçla kurulmuş bir sitedir.

Cankirirehber.com amacı
Cankirirehber.com web sayfası  Eylül 2013 tarihinden yayına başlamıştır. Her gün geliştirilmekte olan bir proje olup hedefi Çankırı ve ilçeleri için hazırlanan en etkin en kapsamlı iş ve Tanıtım Rehberi olma özelliğidir. Cankirirehber.com; geleneğini çağımızın son teknolojik olanaklarından faydalanıp internet üzerinden kullanımını sağlamaktadır.

Çankırı’da bir ilk olan ve 17.000’nin üzerinde firma bilgisini bünyesinde barındıran Cankirirehber.com Profesyonel kadrosu ile maksimum hizmeti sunmaktadır. Çankırı’da bu kapsamda bir ilk olan www.cankirirehber.com ’u sizlerin beğenisine sunmaktan Cankirirehber.com ailesi olarak onur duymaktayız.

Ömür AÇIKGÖZ
Genel Koordinatör