TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,800 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Buğday Pazarı mah. Eşikli Sokak Silahsız Apt. No:6-A 11. İşyeri ÇANKIRI
  • TELEFON: 0542 632 69 44
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

-Lamba ısındığında eksi iyon yayarak havanın %300 oranında kalitesini arttırır.
-Doğal kristal tuzda 84 degişik mineral vardır
-Üst solunum yolları rahatsızlıklarına, kulak iltihaplarına iyi gelir.
-Stres, fiziksel, ruhsal yorgunluk, uykusuzluk, ağrılara iyi gelir.
-Nezle, migren, astım,orta kulak intahabı,alerjik,sama nezlesi,horlama gibi rahatsızlıklara iyi gelir, akciğerlerin kapasitesini yükseltir. Bronşları açarak rahatlık ve zindelik verir.
-Bağışıklık sistemini güçlendirir.
-tv ,televizyon,bilgisayar gibi elektronik cihazların radyosyonlarını önler kendine çekerek zararsız hale getirir -Canlılık, zindelik verir.
-sigara dumanını netralize eder.
Odanın atmosferini değiştirir.
-İşte verimi ve konsantrasyonu arttırır.
-Bebek ya da çocukların yanında fiziksel, ruhsal gelişim için temiz hava sağlar.
-Çoğu insan dağ başında, deniz kenarında, bir şelalenin yakınında ya da bir fırtınadan sonra kendini daha iyi hisseder. İyi hissetmemizin nedeni bu ortamlarda havada bulunan büyük miktardaki sağlıklı negatif iyonlardır. Negatif iyonlar havaya tazelik, canlılık verir ve havadaki bakterileri azaltır.
-Yüksek enerji ve pozitif bir ruh hali için negatif iyon gereklidir. Sağlığa faydaları nedeniyle birçok ülkede negatif iyon yayan cihazlar kullanılmaktadır. Bunların çoğu insan yapımı makinelerdir. Kristal Tuz Lambaları bu cihazlara göre çok daha uygun fiyatlı, bakımı kolay, göze ve ruha hitap eden, 100% doğal bir alternatiftir.
Doğal kristal kaya tuzu hakkında doktorlar ve bilim adamlarının görüşleri
Günün birinde bugün kapalı alanlardaki sıcaklık ve nemliliği düzenlediğimiz gibi iyon seviyesini de düzenleme ihtiyacında olacağız. (Dr.Krueger)
kristalTuzundaki Eksi iyonlar havanın vitaminleridir. (Dr.E.R.Holiday)
kristal Tuzu ile elde edilen Eksi iyonlar çok acı çeken hastaları sakinleştirdi. (Dr.Komblueh)
Doğal kristal Tuzundaki Eksi iyonlar yanıkları daha çabuk kurutup daha az yara iziyle daha çabuk iyileştirir. (Dr.Robert McGowan)
Eksi iyonlar hacmi daha fazla daha geniş hücre çekirdeği yaparlar ve oksijeni çekmek ve kullanmak için kapasitemizi geliştirirler. (D.R. Gualaterotti… Milan Üniversitesi)
Kristal doğal kaya Tuzundaki İyonlaştırma hava yoluyla taşınan alerjilere duyarlı olanları olumlu yönde etkiler. Yapılan bilimsel ara ş t ı rmalara g ö re kristal tuz lambalar ı eksi iyonlar ı %300 varan miktarlarda art ı rd ı ğ ı g ö zlenmi ş tir. İ yonlanm ı ş hava sayesinde havada bulunan bakteriler azalt ı lmakta temiz ve sa ğ l ı kl ı hava sa ğ lanmaktad ı r. Kaliforniya Üniversitesinde Mikrobiyolog, patoloji uzmanı Dr. Albert Krueger’in yaptı ğ ı a çı klamaya g ö re havada bulunan ç ok k üçü k eksi iyonun bile bakterileri ö ld ü rebilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.