TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,481 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Cumhuriyet Mah. Zafer İşhanı Kat: 3 No: 310 18100 Çankırı
  • TELEFON: 0376 213 26 29
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Firma Profili

Firmamız 1959 yılında Çankırı merkezinde o yılların şartlarında gelişerek üretime baslamıştır. Bu gelişim eski adıyla 1989 yılına kadar devam etmiştir. 1989 yılında Çankırı – Ankara Karayolu 20. km’sinde kurulan 3000 m2 kapalı alan olmak üzere 8000 m2 yeni ve modern tesisinde Çankırı Beta Bentonit Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla kurumsallaşarak yeni hedef ve anlayışla üretimine devam etmektedir.

Firmamız, 36.000 ton/yıl üretim kapasitesi, yarım asıra sıgan tecrübe ve nitelikli personeli ile kaliteli üretim prensibinden ödün vermeden ağırlıklı olarak döküm ve sondaj bentoniti üretmekte olup, bununla beraber yem sanayi, inşaat sanayi, lastik sanayi, çimento sanayi ve kozmetik gibi bir çok alanda kullanılan bentonit çesitlerini de bünyesinde üretmektedir.

Merkezi Ingiltere’de bulunan Belgelendirme Kurulusu EQA tarafindan 23 Ocak 2003 tarihinde ISO – 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi alan firmamiz, bu belgeyi merkezi Almanya’nin Frankurt şehrinde bulunan DAR Belgelendirme Kurulusunda DIN EN ISO – 9001:2008 kalite sistem belgesi olarak yenileyerek üretimine devam etmektedir.

Kalite Politikası

♦ Çankırı Beta Bentonit Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak müşterilerimizin istediği kalitede ürün üretmek ve tam zamanında teslim etmek suretiyle müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

♦ Kalite birinci derecede önemlidir.

♦ Bu anlayışla kaliteli üretimin sürekliliğini sağlamak.

♦ Satış sonrası ürün takibi

♦ Kaliteli üretim ve kalitenin sürekli iyileştirilmesi tüm çalışanların görevidir.

Kalite hedefi

♦ Müşterilerimizin isteği doğrultusunda ürün üretmek

♦ Müşteri memnuniyetini sağlamak

♦ AR-GE çalışmaları yaparak hem kendi standardımızı oluşturmak, hem de dünya vitrininde ülke standardını yükseltmek.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.